VH Gramo Hradec Králové

_Pozvání do našeho kamenného obchodu
22. 10. 2018 - _Pozvání do našeho kamenného obchodu
Stáhněte si přílohu
Ladislav Zikmund-Lender - Struktura města v zeleni - Moderní architektura v Hradci Králové
18. 10. 2018 - Ladislav Zikmund-Lender - Struktura města v zeleni - Moderní architektura v Hradci Králové
Kniha ve dvaceti kapitolách ukazuje, že unikátní moderní urbansimus a architektura města Hradec Králové spočívá ve vrstvení odkazů historických epoch, v systematickém včlenění struktury veřejné zeleně do tehdejší představy o moderní metropoli a v organickém propojení progresivních i tradičních architektonickýh forem.
Poskytuje nejen nové interpretace děl ikonických architektů, ale přináší i kapitoly věnované tvůrcům, o nichž v souvislosti s Hradcem zatím nikdo nepsal. Zaměruje se na hradecké dílo Jana Kotěry, Václava Weinzettla, Františka Thomayera, Jindřicha Freiwalda, Theodora Petříka, Oldřicha Lisky, Jana Rejchla, Josefa Gočára, Vladimíra Zákrejse, Josefa Fňouka či Heinricha Kulky a dalších slavných tvůrců. Kromě toho se zabývá i tím, jak se na venkovském městě projevily avantgardní styly jako kubismus nebo funkcionalismus, a ukazuje také, jak jednotlivé církve přistupovaly k požadavku moderního svatostánku.
Kniha je zatím nejrozsáhlejší syntézou o architektuře 20. století. Obsahuje přes 300 současných i dobových fotografií, návrhy a plány, mapu 60 vybraných objektů, jmenný restřík a rozsáhlé anglické resumé.
Převod z vašich originálních MC kazet, LP desek na CD
18. 10. 2018 - Převod z vašich originálních MC kazet, LP desek na CD
Stáhněte si přílohu
Knižní prvotina, která zaujme a vtáhne do děje. Knihu budete těžko odkládat...
24. 2. 2018 - Knižní prvotina, která zaujme a vtáhne do děje. Knihu budete těžko odkládat...
Lukáš Hruška
Předpoklady

O knize jen tak.
Román Předpoklady nabízí pohled do dystopické budoucnosti Velké Británie roku 2030. Ze světa samořídích aut, holografických náramků a hudebních přehrávačů čtoucích vaše myšlenky se vytratilo soukromí. O to ztranitelnějším se jedinec stává, když roku 2029 vydává světoznámý profesor psychologie John Heep revoluční studii, jež prokazuje, že nejhlubší tajemství charakteru jsou předvídatelná pouhým pohledem do lidské tváře. Studie lidských povah tvrdí, že existuje pouze 784 unikátních osobností a člověk se tak dennodenně nevědomky vlastně setkává se svými dvojčaty.
Mike Farell je student psychologie v posledním ročníku. Ostře kritizovanou Heepovou studií je nadchnut a rozhodne se jí zasvětit svou závěrečnou práci. To však stále netuší, co se za padesátiletým výzkumem tajemného podivína doopravdy skrývá…
Po zdrcující občanské válce ve Spojených státech amerických započaté roku 2015 se začíná svět znovu stavět na nohy. Evropu tvoří jeden superstát složený ze zemí bývalé Evropské unie. Hrstka bohatých loutkařů si ale za zavřenými dveřmi připravila svůj vlastní plán historie a jejich partie teprve začala.

Objednávky v našem kamenném obchodu od 17. prosince 2016:
vhgramo@vhgramo.cz, - cena 359 Kč
nebo přímo na stránkách autora již nyní: http://predpoklady.cz/index.php/koupit/ - 259 Kč
Stáhněte si přílohu
Firma BRITEK (audio-studio)
1. 1. 2018 - Firma BRITEK (audio-studio)
Dobré HI-FI nemusí být SCI-FI
Spolupracujeme s vynikající firmou BRITEK, která nabízí vše, co se týká audio HI-FI zvuku a brilantně ostrého obrazu.

http://www.britek.cz
Jsme slavili 15 let od vzniku naší firmy
19. 9. 2017 - Jsme slavili 15 let od vzniku naší firmy
Dnes slavíme 15 let od otevření našeho krámečku v Hradci Králové, Čelakovského ulice číslo 609.
V příloze jsou naše vizitky, které jsme rozdávali a rozdáváme našim zákazníkům. Všech deset je naskenováno na raritním archu formátu A/4.
Tímto zároveň děkujeme všem našim zákazníkům, přátelům a známým, kteří nás obšťastňují finančním obnosem za zboží, které nabízíme.
Stáhněte si přílohu
1. 3. 2017 - EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin., eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.
FACEBOOK - adresa
24. 2. 2017 - FACEBOOK - adresa
https://www.facebook.com/vaclav.hruska.98
Na mých stránkách Facebooku najdete vždy nejrychlejší aktuality a novinky z naší nabídky.
Děkuji za vaše přihlášení na Facebooku.
Firma Václav Hruška - VH Gramo, tel.: +420 495 513 866 (obchod), +420 603 780 476 (mobil), e-mail: vhgramo@vhgramo.cz  Čelakovského 609, 500 02 Hradec Králové
Created by Animato.cz