VH Gramo Hradec Králové

23. 9. 2017 - Novinky
Novinky našeho obchodu ke stažení v exelovské tabulce.
Stáhněte si přílohu
_Pozvání do našeho kamenného obchodu
23. 9. 2017 - _Pozvání do našeho kamenného obchodu
Stáhněte si přílohu
Knižní prvotina, která zaujme a vtáhne do děje. Knihu budete těžko odkládat...
22. 9. 2017 - Knižní prvotina, která zaujme a vtáhne do děje. Knihu budete těžko odkládat...
Lukáš Hruška
Předpoklady

O knize jen tak.
Román Předpoklady nabízí pohled do dystopické budoucnosti Velké Británie roku 2030. Ze světa samořídích aut, holografických náramků a hudebních přehrávačů čtoucích vaše myšlenky se vytratilo soukromí. O to ztranitelnějším se jedinec stává, když roku 2029 vydává světoznámý profesor psychologie John Heep revoluční studii, jež prokazuje, že nejhlubší tajemství charakteru jsou předvídatelná pouhým pohledem do lidské tváře. Studie lidských povah tvrdí, že existuje pouze 784 unikátních osobností a člověk se tak dennodenně nevědomky vlastně setkává se svými dvojčaty.
Mike Farell je student psychologie v posledním ročníku. Ostře kritizovanou Heepovou studií je nadchnut a rozhodne se jí zasvětit svou závěrečnou práci. To však stále netuší, co se za padesátiletým výzkumem tajemného podivína doopravdy skrývá…
Po zdrcující občanské válce ve Spojených státech amerických započaté roku 2015 se začíná svět znovu stavět na nohy. Evropu tvoří jeden superstát složený ze zemí bývalé Evropské unie. Hrstka bohatých loutkařů si ale za zavřenými dveřmi připravila svůj vlastní plán historie a jejich partie teprve začala.

Objednávky v našem kamenném obchodu od 17. prosince 2016:
vhgramo@vhgramo.cz, - cena 359 Kč
nebo přímo na stránkách autora již nyní: http://predpoklady.cz/index.php/koupit/ - 259 Kč
Stáhněte si přílohu
Hudební novinka - Tomáš Klus: Živ je (2017)
11. 4. 2017 - Hudební novinka - Tomáš Klus: Živ je (2017)
Tomáš Klus se po roční pauze vrátil na podzim 2016 na koncertní pódia a během Recyklus Tour po českých a slovenských městech natočil živou desku toho nejlepšího, co na koncertech zaznělo. „V rámci Recyklus tour jsme nahráli několik koncertů, abychom měli z čeho vybírat. Kouzlo živého záznamu totiž spočívá i v tom, že na desce může „uvíznout“ i něco zcela nečekaného,“ říká ke svému novému, vůbec prvnímu živému albu Tomáš Klus. 2CD Tomáš Klus a jeho Cílová skupina ŽIV JE vychází v exkluzivní distribuci Supraphonu, oficiálně v prodeji bude od 14. dubna.
Live album Tomáš Klus a jeho Cílová skupina ŽIV JE přináší kromě neopakovatelné atmosféry koncertů také Tomášovy starší písničky, které mu pomohli vybrat jeho fanoušci ještě před začátkem koncertní šňůry, v úplně novém aranžmá. Přesně v souladu s filozofií Recyklusu, kterou je recyklování a bilancování: „Recyklus beru jako takové bilanční pole čerstvého třicátníka, kdy mám možnost sám sebe dát do pořádku. Zjistit, co ze starého já už není potřeba, co šetrně zlikvidovat a z čeho naopak znovu vzejít,“ vysvětluje Tomáš Klus. Na desce nechybí ani úspěšný singl s názvem Dobré ráno a bonusová mantra.
„Vlastně jsem po živém záznamu nikdy moc netoužil, vzhledem k tomu, že mým snažením je učinit z každého jednoho koncertu jedinečný zážitek, ale dost bylo mě. Tahle deska je svědectvím a díkuvzdáním Cílové skupině, formaci jedinečných muzikantů, exemplářů nelidskosti i humanity v čele s kapelníkem Brno Jiřím Kučerovským, Janem Lstibůrkem a Petrem Škodou. Těmto pánům jsem vděčný za to, že si můžu dělat co chci a stejně vždycky spadnu do měkký hudební peřinky, protože oni, na rozdíl ode mně ví, co dělají. S láskou a ústou k nim a jejich umu spatří světlo světa Živ je, aby bylo jasno,“ dodává Tomáš Klus.
Cílová skupina hraje na albu, stejně jako na koncertech, ve složení Tomáš Klus (zpěv, kytara, skladba), Jiří Kučerovský (kytary, zpěv), Jan Lstibůrek (basová kytara / kontrabas a klavír), Petr Škoda (bicí nástroje). Poslech nového CD je možné zkombinovat s návštěvou některého koncertu aktuální jarní části Recyklus Tour, které od března do června navštíví 12 českých a 3 slovenská města.
Stáhněte si přílohu
1. 3. 2017 - EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin., eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.
FACEBOOK - adresa
24. 2. 2017 - FACEBOOK - adresa
https://www.facebook.com/vaclav.hruska.98
Na mých stránkách Facebooku najdete vždy nejrychlejší aktuality a novinky z naší nabídky.
Děkuji za vaše přihlášení na Facebooku.
Kalendář 2017 - Černobílé pohledy mostů a pohledy na Hradec Králové
27. 1. 2017 - Kalendář 2017 - Černobílé pohledy mostů a pohledy na Hradec Králové
Soukromě nabízíme kalendář na rok 2017. Jde o nevšední, unikátní, číslovaný, na fotografickém papíře tištěný, černobílý a rozměrově nezvyklý formát.
Toto dílko je nabízeno v průhledném obalu.
Jen osobní prodej.
Stáhněte si přílohu
P.F. 2017
31. 12. 2016 - P.F. 2017
Děkujeme všem našim zákazníkům za nákup v našem internetovém i kamenném obchodu. Do celého nového roku 2017 přejeme zdraví, štěstí a osobní pohodu.
Stáhněte si přílohu
Jindřich Tošner - Láskolamy
5. 11. 2016 - Jindřich Tošner - Láskolamy
Jindřich Tošner - Láskolamy
Vášeň, láska, nevěra, nemoc, rodičovství, smrt - parabola procházející životy lidí i novou knihou poezie Jindřicha Tošnera, autora sbírek Nic se nestalo a Noční vizita. Básně jsou záznamem úspěšného hudebně poetického recitálu, který měl premiéru v roce 2014 v Hradci Králové a byl opakovaně reprízován pod názvem Láskyplné pas de deux. Doc. MUDr. Jindřich Tošner, CSc. pracuje na Porodnické a gynekologické klinice v Hradci Králové, žije v Třebechovicích pod Orebem.
Motto na záložce:
Omnem crede diem tibi diluxisse supremum: Grata superveniet quae non sperabitur hora. (Prožívej každý den jako by byl poslední, budeš si vážit chvil, ve které jsi nedoufal).
Převod z vašich originálních MC kazet, LP desek na CD
5. 11. 2016 - Převod z vašich originálních MC kazet, LP desek na CD
Stáhněte si přílohu
Jsme slavili 10 let od vzniku naší firmy
19. 9. 2012 - Jsme slavili 10 let od vzniku naší firmy
Dnes slavíme 10 let od otevření našeho krámečku v Hradci Králové, Čelakovského ulice číslo 609.
V příloze jsou naše vizitky, které jsme rozdávali a rozdáváme našim zákazníkům. Všech deset je naskenováno na raritním archu formátu A/4.
Tímto zároveň děkujeme všem našim zákazníkům, přátelům a známým, kteří nás obšťastňují finančním obnosem za zboží, které nabízíme.
Stáhněte si přílohu
Firma Václav Hruška - VH Gramo, tel.: +420 495 513 866 (obchod), +420 603 780 476 (mobil), e-mail: vhgramo@vhgramo.cz  Čelakovského 609, 500 02 Hradec Králové
Created by Animato.cz